Megyei szépkiejtési verseny:
november 23. 14 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november 27. 17 óra
Tanítási nap (hétfői munkarend):
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 3. 13:30
Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Projektnap az általános iskolában:
december 19.
Karácsonyi hangverseny:
december 20. 18 óra
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2017 - 2018 tanév

Iskolanyitogató foglalkozásaink

nyitogato 00019Idén már második alkalommal találkozhattak iskolánkban az óvodások és szüleik a leendő első osztályos tanító nénikkel. Októberben az első foglalkozáson az éléskamrába gyűjtögettük be az ősz kincseit, finomságait. Az interaktív kamrafeltöltést Kriszta néni és Boróka néni segítségével végezték el a gyerekek, Éva néninél és Ági néninél pedig szilva- és körtebefőttel gazdagították az ovisok a téli készletet egy látványos kézműves foglalkozáson. November végén - mielőtt elbúcsúztunk volna az ősztől és hívtuk volna a telet - Kriszta néni tánccal, mondókával teremtett jó hangulatot a foglalkozásokhoz. Nem feledkezhetünk meg az ilyenkor kevesebb élelmet találó itthon maradó madárkáinkról, ezért Kriszta néni és Boróka néni kedves madáretetőt készítettek a gyerekekkel. Éva néninek és Ági néninek bábok segítettek az ősz búcsúztatásában. Ezután a gyerekekkel együtt próbálták előcsalogatni a havat, amely mindannyiunk legnagyobb örömére meg is érkezett. Szeretettel várjuk januári foglalkozásunkra is a gyermekeket.