Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

2017 - 2018 tanév

Iskolanyitogató foglalkozásaink

nyitogato 00019Idén már második alkalommal találkozhattak iskolánkban az óvodások és szüleik a leendő első osztályos tanító nénikkel. Októberben az első foglalkozáson az éléskamrába gyűjtögettük be az ősz kincseit, finomságait. Az interaktív kamrafeltöltést Kriszta néni és Boróka néni segítségével végezték el a gyerekek, Éva néninél és Ági néninél pedig szilva- és körtebefőttel gazdagították az ovisok a téli készletet egy látványos kézműves foglalkozáson. November végén - mielőtt elbúcsúztunk volna az ősztől és hívtuk volna a telet - Kriszta néni tánccal, mondókával teremtett jó hangulatot a foglalkozásokhoz. Nem feledkezhetünk meg az ilyenkor kevesebb élelmet találó itthon maradó madárkáinkról, ezért Kriszta néni és Boróka néni kedves madáretetőt készítettek a gyerekekkel. Éva néninek és Ági néninek bábok segítettek az ősz búcsúztatásában. Ezután a gyerekekkel együtt próbálták előcsalogatni a havat, amely mindannyiunk legnagyobb örömére meg is érkezett. Szeretettel várjuk januári foglalkozásunkra is a gyermekeket.

iskolanyitogato 0001