Papírgyűjtés:
április 15-16. 7:00-15:30
április 17. 7:00-14:00
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Tavaszi szünet:
április 18-23.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 30. 17 óra
Történelemverseny:
május 2.
Ifjúsági hangverseny:
május 3. 13:30

2017 - 2018 tanév

Iskolanyitogató foglalkozásaink

nyitogato 00019Idén már második alkalommal találkozhattak iskolánkban az óvodások és szüleik a leendő első osztályos tanító nénikkel. Októberben az első foglalkozáson az éléskamrába gyűjtögettük be az ősz kincseit, finomságait. Az interaktív kamrafeltöltést Kriszta néni és Boróka néni segítségével végezték el a gyerekek, Éva néninél és Ági néninél pedig szilva- és körtebefőttel gazdagították az ovisok a téli készletet egy látványos kézműves foglalkozáson. November végén - mielőtt elbúcsúztunk volna az ősztől és hívtuk volna a telet - Kriszta néni tánccal, mondókával teremtett jó hangulatot a foglalkozásokhoz. Nem feledkezhetünk meg az ilyenkor kevesebb élelmet találó itthon maradó madárkáinkról, ezért Kriszta néni és Boróka néni kedves madáretetőt készítettek a gyerekekkel. Éva néninek és Ági néninek bábok segítettek az ősz búcsúztatásában. Ezután a gyerekekkel együtt próbálták előcsalogatni a havat, amely mindannyiunk legnagyobb örömére meg is érkezett. Szeretettel várjuk januári foglalkozásunkra is a gyermekeket.