Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
január 23. 17 óra
Az írásbeli felvételi dolgozatok megtekintése:
január 25. 8:00-16:00
Jogorvoslati lehetőség az írásbeli dolgozatokkal kapcsolatban:
január 28. 8:00-16:00
Szülői értekezletek:
február 4-8.
Általános iskolai farsangok:
február 8.
Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

2017 - 2018 tanév

Iskolanyitogató foglalkozásaink

nyitogato 00019Idén már második alkalommal találkozhattak iskolánkban az óvodások és szüleik a leendő első osztályos tanító nénikkel. Októberben az első foglalkozáson az éléskamrába gyűjtögettük be az ősz kincseit, finomságait. Az interaktív kamrafeltöltést Kriszta néni és Boróka néni segítségével végezték el a gyerekek, Éva néninél és Ági néninél pedig szilva- és körtebefőttel gazdagították az ovisok a téli készletet egy látványos kézműves foglalkozáson. November végén - mielőtt elbúcsúztunk volna az ősztől és hívtuk volna a telet - Kriszta néni tánccal, mondókával teremtett jó hangulatot a foglalkozásokhoz. Nem feledkezhetünk meg az ilyenkor kevesebb élelmet találó itthon maradó madárkáinkról, ezért Kriszta néni és Boróka néni kedves madáretetőt készítettek a gyerekekkel. Éva néninek és Ági néninek bábok segítettek az ősz búcsúztatásában. Ezután a gyerekekkel együtt próbálták előcsalogatni a havat, amely mindannyiunk legnagyobb örömére meg is érkezett. Szeretettel várjuk januári foglalkozásunkra is a gyermekeket.