Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

2017 - 2018 tanév

Október 23-ára emlékezve

oktober23 00009Nemzeti ünnepünk alkalmából a felsősök két vendéget is meghívtak iskolánkba, hogy a szemtanú hitelességével elevenítsék fel a történelem hétköznapi oldalát, így emlékezve a dicsőséges eseményekre. Egyik meghívottunk Széplaki György volt, Széplaki Csenge nagypapája, akit az 5.é, 6.é és 8.é osztály hallgatott érdeklődéssel. Másik vendégünk Németh Teréz volt, aki 1956-ban tizennégy éves diákként rögzítette élményeit naplójába, mely most Nem hiába haltatok meg! - Tercsi naplója 1956-ból címmel jelent meg. Az ő lélekemelő emlékeit a 7.é és a 8.a osztály tanulói követték, sokszor meghatódva.

 

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.