A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Csibeavató

csibenap 00011Ezen a napsütéses októberi délutánon is remekül szórakoztak általános iskolásaink: színes programon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai a tagozat legkisebbjeit. A két csibeosztály fergeteges táncát változatos, tréfás és kreatív feladatok követték, melyek megoldásakor nemcsak a gyerekek ügyességére és eszességére, hanem együttműködésére is szükség volt. A feladatok megoldása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott, felsőssé fogadó emléklap, valamint a nagyok által készített meglepetés-sütemény nagyon jólesett az ötödikeseknek. A nagyszerűen sikerült napot a hagyományosan népszerű diszkó zárta.