A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Kívül-belül megújul az iskolánk

iskolankRégóta várjuk és reméljük, de most biztossá vált: 2018 áprilisában komoly felújítás kezdődik iskolánkban. A tankerület sikeres pályázatának köszönhetően mintegy 483 millió forintot fordíthatunk a következőkre: szaktantermek létrehozására, iskolaudvar fejlesztésére, kórus- és táncterem, ill. több kisebb helyiség kialakítására, a tornaterem teljes felújítására, parkosításra, növénytelepítésre, közösségi terek létrehozására és eszközökkel való ellátására, akadálymentesítésre, energiahatékonysági beruházásokra és eszközbeszerzésre.  A felújítással, bővítéssel előreláthatólag 2019-ig készülnek el. Bárcsak már látnánk és megtapasztalnánk!