A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Honvédelmi csapatversenyen a 6. évfolyam tagjai

honvedelmi v 00004Régóta kapunk meghívást a hagyományosan szeptember végén rendezett honvédelmi versenyre, melyen négyfős, felső tagozatos csapatok vetélkednek. Idén iskolánkat Radics Dorka, Simonyi Bogi, Kenessey Dávid és Karker Olivér képviselték a 6. évfolyamról. A Palotavárosi-tavak kellemes környezete, a simogató napsütés csodás hátteret jelentett a változatos, érdekes, ugyanakkor kihívást is jelentő feladatokhoz. Morzézás, lövészet, elsősegélynyújtás, gázálarcos útkeresés és további rengeteg ötletes fizikai és logikai feladványt tartalmazó állomás várt bennünket. Reméljük, jövőre is részt vehetünk a versenyen.