A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Nyári tábor Gutorföldén

gutorfolde 00028Csodálatos, élményekkel teli öt napot töltött a 6.é osztály augusztusban Gutorföldén és környékén, Zala megyében. A programok között szerepelt a csertalakosi kilátó felkeresése, gyalogtúra Söjtör és a közeli Tófej között, a söjtöri Deák Ferenc Emlékház meglátogatása, kisvasutazás Lentiből Csömödérre, majd tovább Kistolmácsra, végül pihenésként strandolás a lenti fürdőben. A gyerekekkel együtt a felnőttek is remekül érezték magukat, így a kis csapatnak nehezére esett otthagyni a szállásként szolgáló boli erdészházat, a kedves, szívélyes vendéglátást, valamint az éjszakai látogatóként megismert peléket. Folytatás jövőre!

szfvar logo   Képek     Beszámoló