A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30
Tanítási nap (pénteki munkarend):
november 10.
1918-2018 - történelemverseny 7-8. osztályosoknak:
november 13. 14:30
Városi szépkiejtési verseny:
november 16. 14 óra
Megyei szépkiejtési verseny:
november 23. 14 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november 27. 17 óra
Tanítási nap (hétfői munkarend):
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 3. 13:30

Versenykiírások

2017 - 2018 tanév

Finnországból kapott új bútorokat iskolánk

finnorszagJúlius végén érkezett meg az a szállítmány, melyet Gazdag Béla, -egykori ének-zeneis,- néptáncos, néptánctanár, örökös Aranysarkantyús táncos ajánlott fel iskolánknak. Gazdag Béla jelenleg Hollolában él, az ottani iskola jó állapotban lévő, lecserélt padjait és székeit ajándékozta régi iskolájának. A szétszerelést és a szállítást kellett itthonról megoldani.

Igazgató úr köszönetét fejezte ki Gazdag Bélának, az Eurowind Kft. vezetőinek, Téglás Tamásnak és Massimiliano Benattinak, valamint dr. Cser-Palkovics András polgármesternek a szállításban nyújtott támogatásért. Ezekkel a padokkal öt osztályterem berendezése újulhat meg.