Papírgyűjtés:
szeptember 19. csütörtök, 7:00 - 15:30 óra
szeptember 20. péntek, 7:00 - 13:30 óra

2017 - 2018 tanév

Finnországból kapott új bútorokat iskolánk

finnorszagJúlius végén érkezett meg az a szállítmány, melyet Gazdag Béla, -egykori ének-zeneis,- néptáncos, néptánctanár, örökös Aranysarkantyús táncos ajánlott fel iskolánknak. Gazdag Béla jelenleg Hollolában él, az ottani iskola jó állapotban lévő, lecserélt padjait és székeit ajándékozta régi iskolájának. A szétszerelést és a szállítást kellett itthonról megoldani.

Igazgató úr köszönetét fejezte ki Gazdag Bélának, az Eurowind Kft. vezetőinek, Téglás Tamásnak és Massimiliano Benattinak, valamint dr. Cser-Palkovics András polgármesternek a szállításban nyújtott támogatásért. Ezekkel a padokkal öt osztályterem berendezése újulhat meg.