A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

2017 - 2018 tanév

Finnországból kapott új bútorokat iskolánk

finnorszagJúlius végén érkezett meg az a szállítmány, melyet Gazdag Béla, -egykori ének-zeneis,- néptáncos, néptánctanár, örökös Aranysarkantyús táncos ajánlott fel iskolánknak. Gazdag Béla jelenleg Hollolában él, az ottani iskola jó állapotban lévő, lecserélt padjait és székeit ajándékozta régi iskolájának. A szétszerelést és a szállítást kellett itthonról megoldani.

Igazgató úr köszönetét fejezte ki Gazdag Bélának, az Eurowind Kft. vezetőinek, Téglás Tamásnak és Massimiliano Benattinak, valamint dr. Cser-Palkovics András polgármesternek a szállításban nyújtott támogatásért. Ezekkel a padokkal öt osztályterem berendezése újulhat meg.