A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Gaudeamus igitur

Az utolsó héten jó néhányszor felcsendült iskolánkban ez a közismert búcsúének - és mellette más klasszikus művek is, hiszen ismét elköszöntünk két kedves és tehetséges nyolcadikos osztálytól. A 8. a és a 8. é osztály előbb szép műsort, majd este szerenádot adott tanárai tiszteletére. Végül a ballagáson utoljára járták együtt végig osztályfőnökeik, Ági néni és Edit néni vezetésével az iskola folyosóit és termeit. Reméljük, gyakran visszalátogattok hozzánk, mi mindig szeretettel várunk benneteket. Iskolánk valamennyi dolgozója nevében jó tanulást és sikerekben, örömökben gazdag életet kívánunk nektek.

Szerenád       Ballagás      Beszédek