Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

A Tudás Bajnokai

Gratulálunk Karácsony Gábor 6.é és Németh Enikő 8.a osztályos tanulónknak, akik a Tudásbajnokság megyei döntőjén nagyon szép eredményt értek el. Gábor matematikából a 10., Enikő angol nyelvből a 14., magyar nyelvből a 6. helyezést érte el. Szintén a Bendegúz Tudásakadémia versenye a Nyelv-ész, melynek megyei döntőjébe két felsős tanulónk jutott be. Itt Radics Dorka Hiromi 5.é osztályos tanulónk 16., Németh Enikő 10. lett. Enikőnek új középiskolájában sok sikert kívánunk, Dorka és Gábor pedig - reméljük - még hosszú évekig gyarapítja iskolánk dicsőségtábláját.