Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A Tudás Bajnokai

Gratulálunk Karácsony Gábor 6.é és Németh Enikő 8.a osztályos tanulónknak, akik a Tudásbajnokság megyei döntőjén nagyon szép eredményt értek el. Gábor matematikából a 10., Enikő angol nyelvből a 14., magyar nyelvből a 6. helyezést érte el. Szintén a Bendegúz Tudásakadémia versenye a Nyelv-ész, melynek megyei döntőjébe két felsős tanulónk jutott be. Itt Radics Dorka Hiromi 5.é osztályos tanulónk 16., Németh Enikő 10. lett. Enikőnek új középiskolájában sok sikert kívánunk, Dorka és Gábor pedig - reméljük - még hosszú évekig gyarapítja iskolánk dicsőségtábláját.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.