Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Siker a Festival d'Italiano tanulmányi versenyen

festivalditaliano 00001A Festival d’Italiano, az olaszul tanuló diákok országos tanulmányi versenye a gyulai Erkel Ferenc Gimnáziumban került megrendezésre. Bár az idei tanévben gimnáziumunk diákjai sajnos nem tudtak személyesen részt venni a kétnapos fesztiválon, két tanuló, a 12. osztályos Bereczki Barbara és a 11. osztályos Kovács Borbála a versenyre beküldött esszéjükkel képviselték iskolánkat.

Gratulálunk Kovács Borbálának, aki a Pécsi Tudományegyetem Miért mosolyog Mona Lisa címmel kiírt esszéíró pályázatára beküldött írásával harmadik helyezést ért el.