A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

Siker a Festival d'Italiano tanulmányi versenyen

festivalditaliano 00001A Festival d’Italiano, az olaszul tanuló diákok országos tanulmányi versenye a gyulai Erkel Ferenc Gimnáziumban került megrendezésre. Bár az idei tanévben gimnáziumunk diákjai sajnos nem tudtak személyesen részt venni a kétnapos fesztiválon, két tanuló, a 12. osztályos Bereczki Barbara és a 11. osztályos Kovács Borbála a versenyre beküldött esszéjükkel képviselték iskolánkat.

Gratulálunk Kovács Borbálának, aki a Pécsi Tudományegyetem Miért mosolyog Mona Lisa címmel kiírt esszéíró pályázatára beküldött írásával harmadik helyezést ért el.