A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Siker a Festival d'Italiano tanulmányi versenyen

festivalditaliano 00001A Festival d’Italiano, az olaszul tanuló diákok országos tanulmányi versenye a gyulai Erkel Ferenc Gimnáziumban került megrendezésre. Bár az idei tanévben gimnáziumunk diákjai sajnos nem tudtak személyesen részt venni a kétnapos fesztiválon, két tanuló, a 12. osztályos Bereczki Barbara és a 11. osztályos Kovács Borbála a versenyre beküldött esszéjükkel képviselték iskolánkat.

Gratulálunk Kovács Borbálának, aki a Pécsi Tudományegyetem Miért mosolyog Mona Lisa címmel kiírt esszéíró pályázatára beküldött írásával harmadik helyezést ért el.