Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Siker a Festival d'Italiano tanulmányi versenyen

festivalditaliano 00001A Festival d’Italiano, az olaszul tanuló diákok országos tanulmányi versenye a gyulai Erkel Ferenc Gimnáziumban került megrendezésre. Bár az idei tanévben gimnáziumunk diákjai sajnos nem tudtak személyesen részt venni a kétnapos fesztiválon, két tanuló, a 12. osztályos Bereczki Barbara és a 11. osztályos Kovács Borbála a versenyre beküldött esszéjükkel képviselték iskolánkat.

Gratulálunk Kovács Borbálának, aki a Pécsi Tudományegyetem Miért mosolyog Mona Lisa címmel kiírt esszéíró pályázatára beküldött írásával harmadik helyezést ért el.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.