Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Erdei iskolában két felsős osztályunk

erdei iskola 00013Három izgalmas napot töltött az 5.é és a 8.é osztály az Örségben. A gyerekek különleges helyszíneken érdekes programokkal teli erdei iskolában vettek részt. Sokat kirándultak, régi mesterségekkel és csodálatos természeti kincsekkel ismerkedtek meg. Bizonyára szívesen maradtak volna még, hiszen rengeteg mesélnivalójuk volt a szép és tartalmas programról.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.