Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Az OperaKalandon járt a gimnázium

operakalandmajus 00001Az októberi nagysikerű Bohémélet előadás után az idei tanévben iskolánk másodszor is részt vehetett az OperaKaland programban. A gimnázium diákjai ez alkalommal Erkel Ferenc Bánk bán című operáját tekinthették meg az Erkel Színházban. Nagy örömmel és annak reményében utaztunk május 11-én délután Budapestre, hogy szép élményekkel gazdagodhatunk. Diákjainknak természetesen nem kellett csalódniuk: az Operaház énekesei, a rendezés, a koreográfia és a jelmezek egyaránt elnyerték gimnazistáink tetszését.