A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Az OperaKalandon járt a gimnázium

operakalandmajus 00001Az októberi nagysikerű Bohémélet előadás után az idei tanévben iskolánk másodszor is részt vehetett az OperaKaland programban. A gimnázium diákjai ez alkalommal Erkel Ferenc Bánk bán című operáját tekinthették meg az Erkel Színházban. Nagy örömmel és annak reményében utaztunk május 11-én délután Budapestre, hogy szép élményekkel gazdagodhatunk. Diákjainknak természetesen nem kellett csalódniuk: az Operaház énekesei, a rendezés, a koreográfia és a jelmezek egyaránt elnyerték gimnazistáink tetszését.