Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2016 - 2017 tanév

Elballagott a 12. osztály

IMG 8384Idén május 4-én, péntek délután búcsúztatta iskolánk a végzős diákjait. A fiatalok körbejárták egykori tantermeiket, majd az iskola udvarán megtartott ballagási ünnepség keretében vettek búcsút osztályfőnöküktől, Feke Mariann tanárnőtől, tanáraiktól és diáktársaiktól. A 12. osztály nevében Kajári Klaudia gondolataival Stefanik Cintia mondott köszönetet a gimnáziumi évekért, majd Gyarmati Gergely elevenítette fel beszédében az iskolai emlékeket. A gimnazisták a 11. osztályos Rosta Dániel szavaival búcsúztak a ballagó diákoktól. Az elhangzott beszédeken túl szavalatok és kórusművek tették emlékezetessé végzőseink ballagását.

Kedves Tizenkettedikesek, az érettségi vizsgákhoz sok sikert kívánunk!

Képek                          Búcsúbeszédek