Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet utolsó előadása

hoherokMájus 3-án a gimnazista diákok megtekintették idei színházbérletük utolsó előadását a budapesti Katona József Színházban. Martin McDonagh ír származású kortárs író Hóhérok című színművét látták a fiatalok és az őket kísérő tanárok. A dráma cselekménye 1965-ben, a halálbüntetés eltörlésének napján játszódik, helyszíne az észak-angol kisváros, Oldham kocsmája. Bár az angol nyelvi humor fordulataira épülő színmű stílusa és mondanivalója alapján nem aratott osztatlan sikert, alapvetően elnyerte diákjaink tetszését.

Reméljük, hogy a jövő tanévben is élvezhetjük a Katona József Színház bérletes előadásait.