Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet utolsó előadása

hoherokMájus 3-án a gimnazista diákok megtekintették idei színházbérletük utolsó előadását a budapesti Katona József Színházban. Martin McDonagh ír származású kortárs író Hóhérok című színművét látták a fiatalok és az őket kísérő tanárok. A dráma cselekménye 1965-ben, a halálbüntetés eltörlésének napján játszódik, helyszíne az észak-angol kisváros, Oldham kocsmája. Bár az angol nyelvi humor fordulataira épülő színmű stílusa és mondanivalója alapján nem aratott osztatlan sikert, alapvetően elnyerte diákjaink tetszését.

Reméljük, hogy a jövő tanévben is élvezhetjük a Katona József Színház bérletes előadásait.