Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet utolsó előadása

hoherokMájus 3-án a gimnazista diákok megtekintették idei színházbérletük utolsó előadását a budapesti Katona József Színházban. Martin McDonagh ír származású kortárs író Hóhérok című színművét látták a fiatalok és az őket kísérő tanárok. A dráma cselekménye 1965-ben, a halálbüntetés eltörlésének napján játszódik, helyszíne az észak-angol kisváros, Oldham kocsmája. Bár az angol nyelvi humor fordulataira épülő színmű stílusa és mondanivalója alapján nem aratott osztatlan sikert, alapvetően elnyerte diákjaink tetszését.

Reméljük, hogy a jövő tanévben is élvezhetjük a Katona József Színház bérletes előadásait.