Események

A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet utolsó előadása

hoherokMájus 3-án a gimnazista diákok megtekintették idei színházbérletük utolsó előadását a budapesti Katona József Színházban. Martin McDonagh ír származású kortárs író Hóhérok című színművét látták a fiatalok és az őket kísérő tanárok. A dráma cselekménye 1965-ben, a halálbüntetés eltörlésének napján játszódik, helyszíne az észak-angol kisváros, Oldham kocsmája. Bár az angol nyelvi humor fordulataira épülő színmű stílusa és mondanivalója alapján nem aratott osztatlan sikert, alapvetően elnyerte diákjaink tetszését.

Reméljük, hogy a jövő tanévben is élvezhetjük a Katona József Színház bérletes előadásait.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.