Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet harmadik előadása

a nok iskolajaÁprilis 25-én, kedd este a budapesti Katona József Színházban jártunk, ahol megtekintettük bérletünk harmadik előadását. Ez alkalommal Molière A nők iskolája című darabját láttuk, mellyel a szerző drámaírói pályájának első átütő sikerét aratta 1662-ben. Mivel a dráma középpontjában az idős férfi és a fiatal nő kapcsolata áll, sokan úgy gondolják, hogy Molière saját féltékenységét és megcsalatásait írta meg a darabban.

A színrevitelben és a színészi játékban természetesen ez alkalommal sem kellett csalódnunk. A diákok és kísérő tanáraik körében egyaránt tetszést aratott Máté Gábor, Jordán Adél vagy Tasnádi Bence játéka, de a darab többi szereplője is emlékezetes alakítást nyújtott.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.