Események

A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet harmadik előadása

a nok iskolajaÁprilis 25-én, kedd este a budapesti Katona József Színházban jártunk, ahol megtekintettük bérletünk harmadik előadását. Ez alkalommal Molière A nők iskolája című darabját láttuk, mellyel a szerző drámaírói pályájának első átütő sikerét aratta 1662-ben. Mivel a dráma középpontjában az idős férfi és a fiatal nő kapcsolata áll, sokan úgy gondolják, hogy Molière saját féltékenységét és megcsalatásait írta meg a darabban.

A színrevitelben és a színészi játékban természetesen ez alkalommal sem kellett csalódnunk. A diákok és kísérő tanáraik körében egyaránt tetszést aratott Máté Gábor, Jordán Adél vagy Tasnádi Bence játéka, de a darab többi szereplője is emlékezetes alakítást nyújtott.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.