Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet harmadik előadása

a nok iskolajaÁprilis 25-én, kedd este a budapesti Katona József Színházban jártunk, ahol megtekintettük bérletünk harmadik előadását. Ez alkalommal Molière A nők iskolája című darabját láttuk, mellyel a szerző drámaírói pályájának első átütő sikerét aratta 1662-ben. Mivel a dráma középpontjában az idős férfi és a fiatal nő kapcsolata áll, sokan úgy gondolják, hogy Molière saját féltékenységét és megcsalatásait írta meg a darabban.

A színrevitelben és a színészi játékban természetesen ez alkalommal sem kellett csalódnunk. A diákok és kísérő tanáraik körében egyaránt tetszést aratott Máté Gábor, Jordán Adél vagy Tasnádi Bence játéka, de a darab többi szereplője is emlékezetes alakítást nyújtott.