A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Katonasorsok a történelemben

katonasorsokÖtödszörre rendeztük meg történelemversenyünket a felső tagozatosok számára, melynek témája ezúttal a katonák sorsa volt. Főként a török korra, az 1848-49-es szabadságharcra, valamint a 20. század nagy világégéseire összpontosítottunk.  Délelőtt a Belvárosba és a Helyőrségtörténeti Gyűjteménybe látogattunk el, délután pedig az iskolában a szóbeli fordulón kellett számot adniuk a gyerekeknek a különböző helyszíneken megszerzett tudásukról. Nagy örömünkre 18 csapatnak szurkolhattunk. Köszönjük a részvételeteket, reméljük, jövőre is találkozunk veletek a vetélkedőn.

Képek                               Eredmények