A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

Katonasorsok a történelemben

katonasorsokÖtödszörre rendeztük meg történelemversenyünket a felső tagozatosok számára, melynek témája ezúttal a katonák sorsa volt. Főként a török korra, az 1848-49-es szabadságharcra, valamint a 20. század nagy világégéseire összpontosítottunk.  Délelőtt a Belvárosba és a Helyőrségtörténeti Gyűjteménybe látogattunk el, délután pedig az iskolában a szóbeli fordulón kellett számot adniuk a gyerekeknek a különböző helyszíneken megszerzett tudásukról. Nagy örömünkre 18 csapatnak szurkolhattunk. Köszönjük a részvételeteket, reméljük, jövőre is találkozunk veletek a vetélkedőn.

Képek                               Eredmények