Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Katonasorsok a történelemben

katonasorsokÖtödszörre rendeztük meg történelemversenyünket a felső tagozatosok számára, melynek témája ezúttal a katonák sorsa volt. Főként a török korra, az 1848-49-es szabadságharcra, valamint a 20. század nagy világégéseire összpontosítottunk.  Délelőtt a Belvárosba és a Helyőrségtörténeti Gyűjteménybe látogattunk el, délután pedig az iskolában a szóbeli fordulón kellett számot adniuk a gyerekeknek a különböző helyszíneken megszerzett tudásukról. Nagy örömünkre 18 csapatnak szurkolhattunk. Köszönjük a részvételeteket, reméljük, jövőre is találkozunk veletek a vetélkedőn.

Képek                               Eredmények