Események

Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26. 
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5. 
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30 

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Látogatás a Kodály Zoltán Emlékkiállításon

kodaly kiallitas00003Március 31-én, pénteken a gimnázium tanulói ellátogattak a Vörösmarty Színházba, ahol megtekintették a Kodály Zoltán Emlékkiállítást. A tárlat a Szent István Király Múzeum és a „Zenei nevelésért alapítvány” jóvoltából valósulhatott meg. A színház galériáján berendezett kiállítás a fehérvári Kodály-emlékév eseménye, mellyel a város a 135 évvel ezelőtt született nagy magyar zeneszerző előtt tiszteleg. Diákjaink nagy érdeklődéssel tekintették meg azokat az eredeti dokumentumokat, leveleket, fényképeket és kottákat, melyek Kodály Zoltán városunkhoz és iskolánkhoz való több évtizedes kötődéséről tanúskodnak.

Képek

 

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.