Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Látogatás a Kodály Zoltán Emlékkiállításon

kodaly kiallitas00003Március 31-én, pénteken a gimnázium tanulói ellátogattak a Vörösmarty Színházba, ahol megtekintették a Kodály Zoltán Emlékkiállítást. A tárlat a Szent István Király Múzeum és a „Zenei nevelésért alapítvány” jóvoltából valósulhatott meg. A színház galériáján berendezett kiállítás a fehérvári Kodály-emlékév eseménye, mellyel a város a 135 évvel ezelőtt született nagy magyar zeneszerző előtt tiszteleg. Diákjaink nagy érdeklődéssel tekintették meg azokat az eredeti dokumentumokat, leveleket, fényképeket és kottákat, melyek Kodály Zoltán városunkhoz és iskolánkhoz való több évtizedes kötődéséről tanúskodnak.