Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2016 - 2017 tanév

Látogatás a Kodály Zoltán Emlékkiállításon

kodaly kiallitas00003Március 31-én, pénteken a gimnázium tanulói ellátogattak a Vörösmarty Színházba, ahol megtekintették a Kodály Zoltán Emlékkiállítást. A tárlat a Szent István Király Múzeum és a „Zenei nevelésért alapítvány” jóvoltából valósulhatott meg. A színház galériáján berendezett kiállítás a fehérvári Kodály-emlékév eseménye, mellyel a város a 135 évvel ezelőtt született nagy magyar zeneszerző előtt tiszteleg. Diákjaink nagy érdeklődéssel tekintették meg azokat az eredeti dokumentumokat, leveleket, fényképeket és kottákat, melyek Kodály Zoltán városunkhoz és iskolánkhoz való több évtizedes kötődéséről tanúskodnak.