Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Városi és megyei futóverseny

mezei futas00008A városi mezei futóversenyen a II. korcsoportban Bőhm Lackó 4., Némedi Ábel 5., iskolánk csapata pedig bronzérmes lett: Böhm László, Kovács Krisztián, Nagy Flaschner Lóránt, Némedi  Ábel, Sepsi Bendegúz. Így ők jutottak tovább a megyei fordulóra, ahol Némedi Ábel 2., Bőhm László 3., iskolánk csapata pedig 4. lett.  Az I. korcsoportban a megyei versenyen Turbucz Ivola és a csapat( Bánhalmi Zsófia, Szili Laura, Turbucz Ivola) szintén 5. lett.  A III. korcsoportban a városi fordulón a lány csapat (Bondor Dóra, Kiss Barbara, Széplaki Csenge, Turbucz Nóra, Vági Boglárka) 6., a fiú csapat (Kőszegi Kristóf, Makai Miklós, Sütő Ádám, Viniczai Bence) 5. lett. Az V. korcsoportban Turbucz Anna 3., Király Boglárka 8., a VI. korcsoportban Palman Viola 7., Pap Áron 6., Barabás Viktor 7. lett. Gratulálunk testnevelőinknek, valamint a gyerekeknek, és további sikereket kívánunk nekik. 

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.