Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A történelem tudorai

tori versenyEbben a tanévben is megrendezésre került az Országos Történelmi Tanulmányi Verseny 7-8. osztályos tanulók számára. A verseny témája Európa és Magyarország történelme 1703-tól 1815-ig. Komoly felkészülés után iskolánk két 7.a osztályos tanulója jutott be a megyei fordulóra, amelyen Varga Koppány  I. helyezést, Tóth Kálmán Csongor V. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Berkesné Garami Katalin volt. Sikerükhöz gratulálunk, és további szép eredményeket kívánunk nekik. 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.