Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Legjobb helyesíróink

A Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulóján nagyszerűen szerepeltek diákjaink: Varga Koppány 7.a osztályos tanuló III., Matics Szonja 6.é osztályos tanulónk VII., Sütő Alíz 8.é osztályos tanulónk pedig a IX. helyen végzett. Gratulálunk a szép eredménykehez, és további sikereket kívánunk. 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.