Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2016 - 2017 tanév

A Diáktanács szakmai napján jártak diákjaink

diaktanacs 00001Március 7-én a Városháza Dísztermében több mint száz fiatal gyűlt össze, hogy részt vegyen a Székesfehérvári Diáktanács szakmai napján. Iskolánkat a 7.a osztályos Vági Boglárka, a 9.-es  Husz Bíborka, a 10.-es Barna Dóra, Rajky Borbála és Szekeres Dóra, valamint a 11.-es Arany Sára, Kovács Borbála és Rosta Dániel képviselte. A fiatalok értesülhettek az új, személyiségközpontú pályaorientációs programról, az Országos Diákparlament eseményeiről, továbbá beszámolót hallhattak a tavaly végzett ifjúságkutatás eredményeiről. A rendezvény végén Tari Annamária klinikai pszichológus, pszichoterapeuta a Z generációt érintő problémákról tartott igen élvezetes előadást. A Diáktanács szakmai napját a TEVAgy a Hős program életmentéssel, újraélesztéssel kapcsolatos ugyancsak hasznos bemutatója zárta.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.