Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A Diáktanács szakmai napján jártak diákjaink

diaktanacs 00001Március 7-én a Városháza Dísztermében több mint száz fiatal gyűlt össze, hogy részt vegyen a Székesfehérvári Diáktanács szakmai napján. Iskolánkat a 7.a osztályos Vági Boglárka, a 9.-es  Husz Bíborka, a 10.-es Barna Dóra, Rajky Borbála és Szekeres Dóra, valamint a 11.-es Arany Sára, Kovács Borbála és Rosta Dániel képviselte. A fiatalok értesülhettek az új, személyiségközpontú pályaorientációs programról, az Országos Diákparlament eseményeiről, továbbá beszámolót hallhattak a tavaly végzett ifjúságkutatás eredményeiről. A rendezvény végén Tari Annamária klinikai pszichológus, pszichoterapeuta a Z generációt érintő problémákról tartott igen élvezetes előadást. A Diáktanács szakmai napját a TEVAgy a Hős program életmentéssel, újraélesztéssel kapcsolatos ugyancsak hasznos bemutatója zárta.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.