A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

A Diáktanács szakmai napján jártak diákjaink

diaktanacs 00001Március 7-én a Városháza Dísztermében több mint száz fiatal gyűlt össze, hogy részt vegyen a Székesfehérvári Diáktanács szakmai napján. Iskolánkat a 7.a osztályos Vági Boglárka, a 9.-es  Husz Bíborka, a 10.-es Barna Dóra, Rajky Borbála és Szekeres Dóra, valamint a 11.-es Arany Sára, Kovács Borbála és Rosta Dániel képviselte. A fiatalok értesülhettek az új, személyiségközpontú pályaorientációs programról, az Országos Diákparlament eseményeiről, továbbá beszámolót hallhattak a tavaly végzett ifjúságkutatás eredményeiről. A rendezvény végén Tari Annamária klinikai pszichológus, pszichoterapeuta a Z generációt érintő problémákról tartott igen élvezetes előadást. A Diáktanács szakmai napját a TEVAgy a Hős program életmentéssel, újraélesztéssel kapcsolatos ugyancsak hasznos bemutatója zárta.