A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Szülő-tanár bál

Nagy sikerű, vidám, oldott hangulatú bálon szórakoztunk együtt a szülőkkel februárban. A Szent István-terem patinája és ízléses dekorációja, a remek vacsora, a lábakat mielőbbi mozgásra késztető zene, a különleges tombolatárgyak mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy hajnalig tartson a mulatság. Az alaphangulatot a 12. osztályosok szép nyitótánca adta meg, majd az Árvalányhaj együttes fergeteges néptánca következett. És amikor már azt hittük, hogy a jó kedv és a pompás hangulat nehezen fokozható, akkor következtek a szülői csoportok szórakoztató produkciói. Köszönjük Önöknek a sok-sok támogatást az est létrehozásában. Reméljük, jövőre is velünk tartanak egy hasonlóan sikeres bálon.