A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

Gimnazisták látogatása Szent István nyomában

kiallitas sztistvan 00001A gimnázium 10. és 11. osztályának tanulói február 28-án látogatást tettek a Szent Korona Galériában, ahol megtekintették a Szent István emlékek Rómában című kiállítást.

Vakler Lajos dokumentumfilmjén és Simon Erika fényképein keresztül diákjaink a Szent István-kultúrkörhöz tartozó, Rómában jelenleg is fellelhető emlékeket ismerhették meg. A film és a fotók többek között a Szent István Házat, a Római Magyar Akadémia és a Pápai Magyar Egyházi Intézet épületét, valamint a Santo Stefano Rotondo templomot mutatták be.