Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Gimnazisták látogatása Szent István nyomában

kiallitas sztistvan 00001A gimnázium 10. és 11. osztályának tanulói február 28-án látogatást tettek a Szent Korona Galériában, ahol megtekintették a Szent István emlékek Rómában című kiállítást.

Vakler Lajos dokumentumfilmjén és Simon Erika fényképein keresztül diákjaink a Szent István-kultúrkörhöz tartozó, Rómában jelenleg is fellelhető emlékeket ismerhették meg. A film és a fotók többek között a Szent István Házat, a Római Magyar Akadémia és a Pápai Magyar Egyházi Intézet épületét, valamint a Santo Stefano Rotondo templomot mutatták be.