Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

A társas éneklés ünnepe

tarsasenek 00050dén Kodály Zoltán halálának évfordulója előtt rendeztük meg a társas éneklés hagyományos ünnepét. Minden évfolyam lelkesen, heteken át készült a megmérettetésre, melyen szebbnél szebb előadásban hallottunk kánonokat, egyházi énekeket, népdalfeldolgozásokat. Összesen hatvannégy produkciónak tapsolhattunk, köztük a legtöbb arany minősítést érdemelt ki, bronzot pedig senki nem kapott. Gratulálunk a fellépő diákoknak és felkészítő tanáraiknak.