A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

2016 - 2017 tanév

A társas éneklés ünnepe

tarsasenek 00050dén Kodály Zoltán halálának évfordulója előtt rendeztük meg a társas éneklés hagyományos ünnepét. Minden évfolyam lelkesen, heteken át készült a megmérettetésre, melyen szebbnél szebb előadásban hallottunk kánonokat, egyházi énekeket, népdalfeldolgozásokat. Összesen hatvannégy produkciónak tapsolhattunk, köztük a legtöbb arany minősítést érdemelt ki, bronzot pedig senki nem kapott. Gratulálunk a fellépő diákoknak és felkészítő tanáraiknak.