A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

A társas éneklés ünnepe

tarsasenek 00050dén Kodály Zoltán halálának évfordulója előtt rendeztük meg a társas éneklés hagyományos ünnepét. Minden évfolyam lelkesen, heteken át készült a megmérettetésre, melyen szebbnél szebb előadásban hallottunk kánonokat, egyházi énekeket, népdalfeldolgozásokat. Összesen hatvannégy produkciónak tapsolhattunk, köztük a legtöbb arany minősítést érdemelt ki, bronzot pedig senki nem kapott. Gratulálunk a fellépő diákoknak és felkészítő tanáraiknak.