Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Iskola- és tavasznyitogatás

iskolanyitogato3 00039Február 22-én került sor az utolsó iskolanyitogató foglalkozásra, ahol a művészeti iskola két tagozata mutatkozott be. Drámapedagógusaink havonta tartottak foglalkozásokat a környező óvodákban. Ennek az eseménysorozatnak a méltó lezárása volt a játékos iskolanyitogató délután. A gyermekek közül sokan ismerősként üdvözölték az ovis foglalkozások bábjait. A közelgő tavaszt választottuk a délután témájául, és zenével, tánccal, mondókázással búcsúztattuk el a telet. A festészet-grafika programja is csatlakozott a tavaszköszöntéshez. A gyerekek madármotívumot készítettek satírozós technikával. Nagyon kellemes délutánt töltöttünk együtt.