A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

2016 - 2017 tanév

Iskola- és tavasznyitogatás

iskolanyitogato3 00039Február 22-én került sor az utolsó iskolanyitogató foglalkozásra, ahol a művészeti iskola két tagozata mutatkozott be. Drámapedagógusaink havonta tartottak foglalkozásokat a környező óvodákban. Ennek az eseménysorozatnak a méltó lezárása volt a játékos iskolanyitogató délután. A gyermekek közül sokan ismerősként üdvözölték az ovis foglalkozások bábjait. A közelgő tavaszt választottuk a délután témájául, és zenével, tánccal, mondókázással búcsúztattuk el a telet. A festészet-grafika programja is csatlakozott a tavaszköszöntéshez. A gyerekek madármotívumot készítettek satírozós technikával. Nagyon kellemes délutánt töltöttünk együtt.