A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

A gimnázium Vegyeskara képviselte iskolánkat a Tehetség Roadshow helyi rendezvényén

tehetseg roadshowFebruár 17-én, pénteken a Nemzeti Tehetség Program roadshow-jának nyitórendezvénye Székesfehérváron a Fejér Megyei Művelődési Központ Művészetek Házában került megrendezésre. Az interaktív standok és a kiállítás mellett színpadi produkciók színesítették a programot. A város és a régió fiataljai lehetőséget kaptak tehetségük bemutatására, így keltve fel a részt vevő szülők és diákok érdeklődését az oktatási intézmények iránt. A Tehetség Roadshow-n a gimnazista diákok Vegyeskara népszerűsítette iskolánkat. Az eseményen Kneifel Imre igazgató úrral interjú is készült, melyet az alábbi oldalon olvashatnak: