Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

2016 - 2017 tanév

A gimnázium Vegyeskara képviselte iskolánkat a Tehetség Roadshow helyi rendezvényén

tehetseg roadshowFebruár 17-én, pénteken a Nemzeti Tehetség Program roadshow-jának nyitórendezvénye Székesfehérváron a Fejér Megyei Művelődési Központ Művészetek Házában került megrendezésre. Az interaktív standok és a kiállítás mellett színpadi produkciók színesítették a programot. A város és a régió fiataljai lehetőséget kaptak tehetségük bemutatására, így keltve fel a részt vevő szülők és diákok érdeklődését az oktatási intézmények iránt. A Tehetség Roadshow-n a gimnazista diákok Vegyeskara népszerűsítette iskolánkat. Az eseményen Kneifel Imre igazgató úrral interjú is készült, melyet az alábbi oldalon olvashatnak: