A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

A gimnázium Vegyeskara képviselte iskolánkat a Tehetség Roadshow helyi rendezvényén

tehetseg roadshowFebruár 17-én, pénteken a Nemzeti Tehetség Program roadshow-jának nyitórendezvénye Székesfehérváron a Fejér Megyei Művelődési Központ Művészetek Házában került megrendezésre. Az interaktív standok és a kiállítás mellett színpadi produkciók színesítették a programot. A város és a régió fiataljai lehetőséget kaptak tehetségük bemutatására, így keltve fel a részt vevő szülők és diákok érdeklődését az oktatási intézmények iránt. A Tehetség Roadshow-n a gimnazista diákok Vegyeskara népszerűsítette iskolánkat. Az eseményen Kneifel Imre igazgató úrral interjú is készült, melyet az alábbi oldalon olvashatnak: