Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A gimnázium Vegyeskara képviselte iskolánkat a Tehetség Roadshow helyi rendezvényén

tehetseg roadshowFebruár 17-én, pénteken a Nemzeti Tehetség Program roadshow-jának nyitórendezvénye Székesfehérváron a Fejér Megyei Művelődési Központ Művészetek Házában került megrendezésre. Az interaktív standok és a kiállítás mellett színpadi produkciók színesítették a programot. A város és a régió fiataljai lehetőséget kaptak tehetségük bemutatására, így keltve fel a részt vevő szülők és diákok érdeklődését az oktatási intézmények iránt. A Tehetség Roadshow-n a gimnazista diákok Vegyeskara népszerűsítette iskolánkat. Az eseményen Kneifel Imre igazgató úrral interjú is készült, melyet az alábbi oldalon olvashatnak:

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.