Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2016 - 2017 tanév

A gimnázium Vegyeskara képviselte iskolánkat a Tehetség Roadshow helyi rendezvényén

tehetseg roadshowFebruár 17-én, pénteken a Nemzeti Tehetség Program roadshow-jának nyitórendezvénye Székesfehérváron a Fejér Megyei Művelődési Központ Művészetek Házában került megrendezésre. Az interaktív standok és a kiállítás mellett színpadi produkciók színesítették a programot. A város és a régió fiataljai lehetőséget kaptak tehetségük bemutatására, így keltve fel a részt vevő szülők és diákok érdeklődését az oktatási intézmények iránt. A Tehetség Roadshow-n a gimnazista diákok Vegyeskara népszerűsítette iskolánkat. Az eseményen Kneifel Imre igazgató úrral interjú is készült, melyet az alábbi oldalon olvashatnak: