Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Szép magyar beszéd

kazinczy koppany 00001Varga Koppány 7.a osztályos tanuló a Kazinczy Szép Magyar Beszéd verseny megyei fordulóján II. helyezést ért el Dallos Sándor A nap szerelmese című regényrészletének előadásával. Felkészítő tanára Tóthné Kiss Gabriella. Gratulálunk a versenyzőnek, akiről bizonyára még sokat fogunk hallani, hiszen számos területen megcsillogtatta már rendkívüli tehetségét.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.