Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Farsang a gimnáziumban

 gimis 00005Február 9-én, csütörtökön délután a gimnázium farsangi ünnepséget tartott az iskolában. A gimnazista diákoknak a múlt század utolsó négy évtizedének megfelelő öltözetben kellett megjelenniük: a 10. osztály a 60-as, a 11. osztály a 70-es, a 9. osztály a 80-as és a 12. osztály a 90-es évek divatját, illetve zenéit, táncait mutatta be. 

A vidám hangulatú délután egy játékos tudáspróba köré szerveződött: a csapatverseny során klasszikus és könnyűzenei részletek, filmjelenetek, vagy akár a hétköznapi élet tárgyainak a felismerésével a fiatalok próbára tehették az elmúlt évtizedek történelmi és kulturális eseményeivel kapcsolatos tudásukat.

A farsangi délután díjkiosztással, majd közös fánkevéssel zárult. Bár mind a négy osztály igényes és látványos produkciót mutatott be, a zsűritől a 11. osztály zenés-táncos előadása érdemelte ki az első helyezést és a vele járó csoki tortát.

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.