Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A szerző: Szabó Magda

felolvasomaraton 00001Évek óta nagy lelkesedéssel készülünk a Felolvasómaratonra, melyen természetesen idén is részt vettünk. A székelyudvarhelyi Kájoni János Könyvtár dolgozói most Szabó Magda műveit választották ki felolvasásra, így különösen örültünk annak, hogy a gyerekekkel együtt mélyedhetünk el a tíz éve elhunyt írónő gyermek és ifjúsági műveiben. A Tündér Lala, a Sziget-kék, a Születésnap és az Abigél megismert részletei egyaránt tetszettek az alsós és felsős gyerekeknek.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.