A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

2016 - 2017 tanév

Sikerek az uszodában

megyei3Február 11-én rendezték meg a Csitáry uszodában a Megyei Úszás Diákolimpiát, ahol kiemelkedő eredményeink születtek. A II. korcsoportos fiú váltócsapatunk (Csabai Vince 3.é, Nagy-Flaschner Lóránt, Némedi Ábel és Böhm László 4. é osztályos tanulók) 5. helyen ért célba, Turbucz Ivola 3.a osztályos tanuló 4. lett. A 6.a osztályos Lendvai Zsombor és a 8.a osztályos Kuti Nina megnyerték versenyszámukat, így megyei bajnokok lettek. Nekik szurkolhatunk a márciusban megrendezendő Országos Diákolimpián. Minden résztvevő tanulónknak, illetve felkészítő tanáraiknak gratulálunk, és további sikereket kívánunk.