Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Itt a farsang, áll a bál…

alsos 00004Örömtől kipirult arcok, izgatott, vibráló tekintetek, fantáziadús jelmezek, játék, tánc, kacagás és felhőtlen jókedv – a farsang heteiben egy gyerek és tanár sem maradt ki a mulatságból! Először az alsósok, aztán a gimnazisták, végül a felsősök vetették bele magukat a mókázásba. A legkisebbek a fergeteges össztánc után osztályaikban vigadtak, a felső tagozatosok pedig a világ népeinek jellegzetes táncait elevenítették fel igen ötletesen és látványosan a riói karneváltól a japán cseresznyevirágzáson át a velencei karneválig.

 

Alsós farsang képei               Felsős farsang képei

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.