Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Itt a farsang, áll a bál…

alsos 00004Örömtől kipirult arcok, izgatott, vibráló tekintetek, fantáziadús jelmezek, játék, tánc, kacagás és felhőtlen jókedv – a farsang heteiben egy gyerek és tanár sem maradt ki a mulatságból! Először az alsósok, aztán a gimnazisták, végül a felsősök vetették bele magukat a mókázásba. A legkisebbek a fergeteges össztánc után osztályaikban vigadtak, a felső tagozatosok pedig a világ népeinek jellegzetes táncait elevenítették fel igen ötletesen és látványosan a riói karneváltól a japán cseresznyevirágzáson át a velencei karneválig.

Alsós farsang képei               Felsős farsang képei