Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2016 - 2017 tanév

A gimnazista színházbérlet első előadása

nora 00001Január 11-én a gimnazista diákok megtekintették színházbérletük első előadását. A fiatalok Ibsen Nóra című drámáját látták a budapesti Katona József Színházban.

Henrik Ibsen 1879-ben botrányt robbantott ki művével, mivel a XIX. század végén elképzelhetetlennek tűnt, hogy egy nő elhagyja a férjét és a gyermekeit. A mű alapkérdése manapság is megosztja az embereket, Ibsen drámája ráadásul újabb kérdések megválaszolására is késztet minket: Lehetséges-e két ember együttélése megalkuvás nélkül? Meddig játszhatók a leosztott szerepek? Mikor lesz a szövetségből árulás? Székely Krisztina rendező a mű cselekményét napjaink környezetébe átültetve keresi a választ ezekre az örök emberi problémákra. A Katona József Színház színészeiben – Ónodi Eszter, Fekete Ernő, Keresztes Tamás, Pelsőczy Réka és Kocsis Gergely játékában – természetesen ez alkalommal sem kellett csalódnunk.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.