Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Váratlan, örömteli meglepetéssel kezdődött az új év

kaman bela 00013Nagy örömmel fogadtuk Kámán Béla Fejér Megyei Príma-díjas építész támogatását, aki tavaly elnyert díjából 300 000 forintot ajánlott fel iskolánk javára. A váratlan adományból digitális táblát vásárolunk a gimnázium számára. Mint azt az építőmérnök elmondta: „Már a sajtótájékoztatón bejelentettem, hogy ha megnyerem a Príma-díjat, jótékonysági célra fordítom. Az unokámtól, aki ide jár, nagyon sok jót hallok az iskoláról. Ahogy az épületben körbenéztem, úgy döntöttem, hogy ennek az iskolának szüksége van támogatásra.” Köszönjük a nemes felajánlást; és még sok, egészségben és boldogágban eltöltött évet kívánunk a nagylelkű adományozónak.

http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_184617                                 Kámán Béla

 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.