Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Váratlan, örömteli meglepetéssel kezdődött az új év

kaman bela 00013Nagy örömmel fogadtuk Kámán Béla Fejér Megyei Príma-díjas építész támogatását, aki tavaly elnyert díjából 300 000 forintot ajánlott fel iskolánk javára. A váratlan adományból digitális táblát vásárolunk a gimnázium számára. Mint azt az építőmérnök elmondta: „Már a sajtótájékoztatón bejelentettem, hogy ha megnyerem a Príma-díjat, jótékonysági célra fordítom. Az unokámtól, aki ide jár, nagyon sok jót hallok az iskoláról. Ahogy az épületben körbenéztem, úgy döntöttem, hogy ennek az iskolának szüksége van támogatásra.” Köszönjük a nemes felajánlást; és még sok, egészségben és boldogágban eltöltött évet kívánunk a nagylelkű adományozónak.

http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_184617                                 Kámán Béla