Események

A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2016 - 2017 tanév

A szeretet sáljai

salak 00002Két felső tagozatos osztály (a 6.é és a 7.é) csatlakozott egy Észak-Amerikából induló kezdeményezéshez, melynek kitalálói a nélkülöző emberek szívébe és testére szeretnének meleget lopni. A gyerekek sálakat, kendőket gyűjtöttek össze, és azokat az iskola környékén, kedves üzenetek kíséretében jól látható helyen (egy-egy fa ágán vagy törzsén) kötötték fel, hogy a rászorulók könnyen észrevegyék. Pár nap múlva örömmel tapasztalták, hogy az adományoknak hűlt helyük sincs.  Akciójukat jövőre is megismételik.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.