Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

A szeretet sáljai

salak 00002Két felső tagozatos osztály (a 6.é és a 7.é) csatlakozott egy Észak-Amerikából induló kezdeményezéshez, melynek kitalálói a nélkülöző emberek szívébe és testére szeretnének meleget lopni. A gyerekek sálakat, kendőket gyűjtöttek össze, és azokat az iskola környékén, kedves üzenetek kíséretében jól látható helyen (egy-egy fa ágán vagy törzsén) kötötték fel, hogy a rászorulók könnyen észrevegyék. Pár nap múlva örömmel tapasztalták, hogy az adományoknak hűlt helyük sincs.  Akciójukat jövőre is megismételik.