Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A szeretet sáljai

salak 00002Két felső tagozatos osztály (a 6.é és a 7.é) csatlakozott egy Észak-Amerikából induló kezdeményezéshez, melynek kitalálói a nélkülöző emberek szívébe és testére szeretnének meleget lopni. A gyerekek sálakat, kendőket gyűjtöttek össze, és azokat az iskola környékén, kedves üzenetek kíséretében jól látható helyen (egy-egy fa ágán vagy törzsén) kötötték fel, hogy a rászorulók könnyen észrevegyék. Pár nap múlva örömmel tapasztalták, hogy az adományoknak hűlt helyük sincs.  Akciójukat jövőre is megismételik.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.