Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Kodály Zoltán Napok 2016

koncert 00038A december nálunk régóta nemcsak az adventről szól, hanem névadónkról is, hiszen hagyományosan e hónap közepén emlékezünk meg Kodály Zoltán születésének évfordulójáról. Idén egyhetes eseménysorozat vette kezdetét december 14-én és fejeződik be 21-én. Zenei és műveltségi vetélkedők, ismeretterjesztő és szórakoztató meseelőadás, projektnap, kirándulás, karácsonyi vásár… A programokban gazdag hét lezárásaként szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt karácsonyi hangversenyünkre.

Kikiáltás                 Megnyitó           Gimnáziumi vetéledő              Karácsonyi vásár
Játsszunk most együtt! – felső tagozat       Hungarikumok-alsó tagozat          Karácsonyi hangverseny