Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Kodály Zoltán Napok 2016

koncert 00038A december nálunk régóta nemcsak az adventről szól, hanem névadónkról is, hiszen hagyományosan e hónap közepén emlékezünk meg Kodály Zoltán születésének évfordulójáról. Idén egyhetes eseménysorozat vette kezdetét december 14-én és fejeződik be 21-én. Zenei és műveltségi vetélkedők, ismeretterjesztő és szórakoztató meseelőadás, projektnap, kirándulás, karácsonyi vásár… A programokban gazdag hét lezárásaként szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt karácsonyi hangversenyünkre.

Kikiáltás                 Megnyitó           Gimnáziumi vetéledő              Karácsonyi vásár       
Játsszunk most együtt! – felső tagozat       Hungarikumok-alsó tagozat          Karácsonyi hangverseny

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.