A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

2016 - 2017 tanév

Kodály Zoltán Napok 2016

koncert 00038A december nálunk régóta nemcsak az adventről szól, hanem névadónkról is, hiszen hagyományosan e hónap közepén emlékezünk meg Kodály Zoltán születésének évfordulójáról. Idén egyhetes eseménysorozat vette kezdetét december 14-én és fejeződik be 21-én. Zenei és műveltségi vetélkedők, ismeretterjesztő és szórakoztató meseelőadás, projektnap, kirándulás, karácsonyi vásár… A programokban gazdag hét lezárásaként szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt karácsonyi hangversenyünkre.

Kikiáltás                 Megnyitó           Gimnáziumi vetéledő              Karácsonyi vásár
Játsszunk most együtt! – felső tagozat       Hungarikumok-alsó tagozat          Karácsonyi hangverseny