Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Kodály Zoltán Napok 2016

koncert 00038A december nálunk régóta nemcsak az adventről szól, hanem névadónkról is, hiszen hagyományosan e hónap közepén emlékezünk meg Kodály Zoltán születésének évfordulójáról. Idén egyhetes eseménysorozat vette kezdetét december 14-én és fejeződik be 21-én. Zenei és műveltségi vetélkedők, ismeretterjesztő és szórakoztató meseelőadás, projektnap, kirándulás, karácsonyi vásár… A programokban gazdag hét lezárásaként szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt karácsonyi hangversenyünkre.

Kikiáltás                 Megnyitó           Gimnáziumi vetéledő              Karácsonyi vásár
Játsszunk most együtt! – felső tagozat       Hungarikumok-alsó tagozat          Karácsonyi hangverseny