Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Megyei Szépkiejtési és Olvasóverseny

szepkiejtesi megyei 00017December 9-én rendezte meg iskolánk a négy területi verseny után a Megyei Szépkiejtési és Olvasóversenyt. A megyei fordulóra minden területről (Mór, Sárbogárd, Bicske, Székesfehérvár) három-három harmadik osztályos és három-három negyedik osztályos gyermek érkezett. Nagyon kellemes délutánt töltöttünk el és izgultuk végig a gyerekekkel. Megállapítottuk, hogy ügyesen olvasnak a harmadikosok és a negyedikesek is. Gratulálunk minden résztvevőnek, szeretettel várunk benneteket jövőre is.

Képek

A verseny győztesei:

Harmadikosok:

I. helyezett: Csáti Aliz Mária, Hétvezér Általános Iskola

II. helyezett: Kovács Helga, Bakonycsernyei Általános Iskola és AMI

III. helyezett: Zeller Adrienn, Széna Téri Általános Iskola

 Negyedikesek:

I. helyezett: Zsédely Levente, Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola, Mór

II. helyezett: Pörgye Nóra, Eszterházy Iskola, Csákvár 

III. helyezett: Boda Helga, Romhányi Iskola, Szár

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.