Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A műkorcsolya hercegnője

jazmin 00001Szeretettel gratulálunk Szabó Jázmin 6.é osztályos tanulónak, aki a Miskolcon rendezett 11. Kelet-Magyarországi Kupa Nemzetközi Utánpótlás Rekreációs és Adult Műkorcsolyaverseny Rekreáció B Ezüst kategóriában I. helyezést ért el. Jázmin a székesfehérvári Jégmadár Műkorcsolya Egyesület tagja, és már lelkesen készül a következő, januári megmérettetésére. További sikereket kívánunk neki.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.