Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Bolyais versenysiker

bolyai 00001Kiemelkedő eredményt ért el a 7.a osztály csapata a Bolyai János Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóján: második helyezettek lettek, mindössze egy ponttal maradva le a győztes, és így továbbjutó csapattól. Gratulálunk a Nyári Virág, Tóth Kálmán Csongor, Vági Boglárka és Varga Koppány alkotta csapatnak, továbbá felkészítő tanáruknak, Tóthné Kiss Gabriellának.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.