A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

Megyebajnok lett a floorball csapatunk

floorballJégkorongozóink ebben a tanévben is képviselik iskolánkat a Floorball Diákolimpián. A megyei döntőn a Ciszterci Gimnázium és a Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma legyőzésével harcolták ki a bajnoki címet. Így ezzel az eredménnyel továbbjutottak az országos elődöntőbe. A csapat tagjai: Ambrus Gergő, Buzás Arnold, Császár Hunor, Péter Andor, Rétfalvi Kristóf, Rokaly Szilárd. Az elődöntőn szurkolunk, most pedig gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Horváth Annamáriának.