Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Megyebajnok lett a floorball csapatunk

floorballJégkorongozóink ebben a tanévben is képviselik iskolánkat a Floorball Diákolimpián. A megyei döntőn a Ciszterci Gimnázium és a Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma legyőzésével harcolták ki a bajnoki címet. Így ezzel az eredménnyel továbbjutottak az országos elődöntőbe. A csapat tagjai: Ambrus Gergő, Buzás Arnold, Császár Hunor, Péter Andor, Rétfalvi Kristóf, Rokaly Szilárd. Az elődöntőn szurkolunk, most pedig gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Horváth Annamáriának.