Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

2016 - 2017 tanév

Megyebajnok lett a floorball csapatunk

floorballJégkorongozóink ebben a tanévben is képviselik iskolánkat a Floorball Diákolimpián. A megyei döntőn a Ciszterci Gimnázium és a Dunaújvárosi Szakképzési Centrum Rudas Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma legyőzésével harcolták ki a bajnoki címet. Így ezzel az eredménnyel továbbjutottak az országos elődöntőbe. A csapat tagjai: Ambrus Gergő, Buzás Arnold, Császár Hunor, Péter Andor, Rétfalvi Kristóf, Rokaly Szilárd. Az elődöntőn szurkolunk, most pedig gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Horváth Annamáriának.