Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Szép eredmények születtek az Úszás Diákolimpia városi döntőjénti

uszas varosi 00002Iskolánk alsó és felső tagozatos, továbbá gimnáziumi tanulóink sikeresen szerepeltek az Úszás Diákolimpia városi döntőjén. Aranyérmet szerzett Lendvai Zsombor hátúszásban és Turbucz Anna mellúszásban. Második lett Turbucz Nóra gyorsúszásban és Turbucz Ivola mellúszásban. Harmadik helyezést ért el Turbucz Nóra mellúszásban, Kuti Nina hát- és Turbucz Anna gyorsúszásban, valamint a 4x50 méteres váltónk, melynek tagjai: Felszeghy Soma, Némedi Ábel, Böhm László, Nagy-Flaschner Lóránt. A megyei döntőn ők képviselik majd iskolánkat. A dobogós helyezéseken kívül több nagyon értékes 4. és 5. hely is született. Minden résztvevőnek gratulálunk, a megyei döntőn indulóknak sok sikert kívánunk.

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.