Nyári ügyeleti napok:
szeptember 3. 8 óra

2016 - 2017 tanév

Szép eredmények születtek az Úszás Diákolimpia városi döntőjénti

uszas varosi 00002Iskolánk alsó és felső tagozatos, továbbá gimnáziumi tanulóink sikeresen szerepeltek az Úszás Diákolimpia városi döntőjén. Aranyérmet szerzett Lendvai Zsombor hátúszásban és Turbucz Anna mellúszásban. Második lett Turbucz Nóra gyorsúszásban és Turbucz Ivola mellúszásban. Harmadik helyezést ért el Turbucz Nóra mellúszásban, Kuti Nina hát- és Turbucz Anna gyorsúszásban, valamint a 4x50 méteres váltónk, melynek tagjai: Felszeghy Soma, Némedi Ábel, Böhm László, Nagy-Flaschner Lóránt. A megyei döntőn ők képviselik majd iskolánkat. A dobogós helyezéseken kívül több nagyon értékes 4. és 5. hely is született. Minden résztvevőnek gratulálunk, a megyei döntőn indulóknak sok sikert kívánunk.