A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

Városi szépkiejtési és olvasóverseny

szepkiejtesi 00027November 25-én már 24. alkalommal rendeztük meg a Városi szépkiejtési és olvasóversenyt. Ebben az évben is a városban legszebben beszélő és olvasó 3. és 4. osztályos gyermekek mérték össze tehetségüket, tudásukat. Jó hangulatú, nyugodt légkörű délutánt tölthettek el nálunk vendégeink. A megnyitón a 3.a osztály zenei tagozatosai műsorukkal színesítették a rendezvényt. Évfolyamonként az első három helyezett jutott tovább a két hét múlva sorra kerülő Megyei szépkiejtési és olvasóversenyre.

Eredmények              Képek