Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Városi szépkiejtési és olvasóverseny

szepkiejtesi 00027November 25-én már 24. alkalommal rendeztük meg a Városi szépkiejtési és olvasóversenyt. Ebben az évben is a városban legszebben beszélő és olvasó 3. és 4. osztályos gyermekek mérték össze tehetségüket, tudásukat. Jó hangulatú, nyugodt légkörű délutánt tölthettek el nálunk vendégeink. A megnyitón a 3.a osztály zenei tagozatosai műsorukkal színesítették a rendezvényt. Évfolyamonként az első három helyezett jutott tovább a két hét múlva sorra kerülő Megyei szépkiejtési és olvasóversenyre.

Eredmények              Képek