Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Emlékdiplomás pedagógusok köszöntése

A Városházán tartott emlékdiploma-átadó ünnepségen diákjaink megható műsorral és egy-egy csokor virággal köszöntötték - többek között - volt kollégáinkat. Az idén arany diplomát vehetett át Cseszneki Istvánné (Erzsi néni) matematika-fizika szakos tanárnő, gyémánt diplomát Kelner Józsefné (Irénke néni) magyar szakos tanárnő, valamint Juhász Jánosné (Gizi néni) tanítónő. A színes diplomák mellé békés, szép, egészségben eltöltött éveket kívánunk.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.