Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

2016 - 2017 tanév

A Magyarság Házában énekelt a gimnázium vegyeskara

honlapGimnáziumunk vegyeskara október 21-én, péntek délután Budapestre utazott. A Rákóczi Szövetség felkérésének eleget téve iskolánk énekkara a Kárpát-medencei magyar diákok számára meghirdetett irodalmi pályázat díjátadó ünnepségén adott magyar kórusművekből álló rövid műsort Kneifel Imre igazgató úr vezényletével. A budapesti fellépés előtt arra is volt idő, hogy a diákok idegenvezetés keretében megismerkedhessenek a Mátyás-templom nevezetességeivel, illetve a templom nagyszerű akusztikáját is kipróbálhassák - a turisták nagy örömére. A fellépést követő vacsora után a fiatalok és pedagógus kísérőik a Magyarság Háza Mi, magyarok című kiállítását is megtekintették.