Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A Magyarság Házában énekelt a gimnázium vegyeskara

honlapGimnáziumunk vegyeskara október 21-én, péntek délután Budapestre utazott. A Rákóczi Szövetség felkérésének eleget téve iskolánk énekkara a Kárpát-medencei magyar diákok számára meghirdetett irodalmi pályázat díjátadó ünnepségén adott magyar kórusművekből álló rövid műsort Kneifel Imre igazgató úr vezényletével. A budapesti fellépés előtt arra is volt idő, hogy a diákok idegenvezetés keretében megismerkedhessenek a Mátyás-templom nevezetességeivel, illetve a templom nagyszerű akusztikáját is kipróbálhassák - a turisták nagy örömére. A fellépést követő vacsora után a fiatalok és pedagógus kísérőik a Magyarság Háza Mi, magyarok című kiállítását is megtekintették.

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.