Események

Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

2016 - 2017 tanév

A Magyarság Házában énekelt a gimnázium vegyeskara

honlapGimnáziumunk vegyeskara október 21-én, péntek délután Budapestre utazott. A Rákóczi Szövetség felkérésének eleget téve iskolánk énekkara a Kárpát-medencei magyar diákok számára meghirdetett irodalmi pályázat díjátadó ünnepségén adott magyar kórusművekből álló rövid műsort Kneifel Imre igazgató úr vezényletével. A budapesti fellépés előtt arra is volt idő, hogy a diákok idegenvezetés keretében megismerkedhessenek a Mátyás-templom nevezetességeivel, illetve a templom nagyszerű akusztikáját is kipróbálhassák - a turisták nagy örömére. A fellépést követő vacsora után a fiatalok és pedagógus kísérőik a Magyarság Háza Mi, magyarok című kiállítását is megtekintették.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.