Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2016 - 2017 tanév

A Magyarság Házában énekelt a gimnázium vegyeskara

honlapGimnáziumunk vegyeskara október 21-én, péntek délután Budapestre utazott. A Rákóczi Szövetség felkérésének eleget téve iskolánk énekkara a Kárpát-medencei magyar diákok számára meghirdetett irodalmi pályázat díjátadó ünnepségén adott magyar kórusművekből álló rövid műsort Kneifel Imre igazgató úr vezényletével. A budapesti fellépés előtt arra is volt idő, hogy a diákok idegenvezetés keretében megismerkedhessenek a Mátyás-templom nevezetességeivel, illetve a templom nagyszerű akusztikáját is kipróbálhassák - a turisták nagy örömére. A fellépést követő vacsora után a fiatalok és pedagógus kísérőik a Magyarság Háza Mi, magyarok című kiállítását is megtekintették.