Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Csibeavatás

csibeavato 00029Ezen a délutánon is remekül szórakoztak együtt általános iskolásaink: remek programon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai az ötödik osztályosokat. A két csibeosztály fergeteges táncát változatos, tréfás és kreatív feladatok követték, melyek megoldásakor nemcsak a gyerekek ügyességére és eszességére volt szükség, hanem együttműködésükre is. A feladatok megoldása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott, felsőssé fogadó emléklap, valamint a nagyok által készített meglepetés-sütemény nagyon jólesett a kicsiknek. A nagyszerűen sikerült napot a szokásos, népszerű diszkó zárta.

Képek                        Fogadalom