A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

Csillagok nyomában

csillagok nyomaban 00005Az október végén, három civil szervezet által megrendezett Csillagok nyomában elnevezésű éjszakai túrán a 6.é osztály csapata (Péter Janka, Péter Sára, Vajay-Horváth Anna, Ács Marcell Imre, Imolai Dávod és Karácsony Gábor) vett részt. A gyerekek a túra állomásain megismerkedtek a távcsővel és az égbolt rejtelmeivel, az éjszakai állatokkal, Földünk történetével, a Naprendszer bolygóival, a környezet- és természetvédelem aktuális problémáival, és még a színképelemzést is kipróbálhatták – mindezt játékos formában, érdekes feladatok megoldásán keresztül. Az izgalmas próbatételek után a csapatnak igencsak jólesett a zsíros kenyér és a forró tea. Biztosan ott lesznek a jövő évi, jubileumi túrán is.