Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Csillagok nyomában

csillagok nyomaban 00005Az október végén, három civil szervezet által megrendezett Csillagok nyomában elnevezésű éjszakai túrán a 6.é osztály csapata (Péter Janka, Péter Sára, Vajay-Horváth Anna, Ács Marcell Imre, Imolai Dávod és Karácsony Gábor) vett részt. A gyerekek a túra állomásain megismerkedtek a távcsővel és az égbolt rejtelmeivel, az éjszakai állatokkal, Földünk történetével, a Naprendszer bolygóival, a környezet- és természetvédelem aktuális problémáival, és még a színképelemzést is kipróbálhatták – mindezt játékos formában, érdekes feladatok megoldásán keresztül. Az izgalmas próbatételek után a csapatnak igencsak jólesett a zsíros kenyér és a forró tea. Biztosan ott lesznek a jövő évi, jubileumi túrán is.

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.