Események

Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 10-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Csillagok nyomában

csillagok nyomaban 00005Az október végén, három civil szervezet által megrendezett Csillagok nyomában elnevezésű éjszakai túrán a 6.é osztály csapata (Péter Janka, Péter Sára, Vajay-Horváth Anna, Ács Marcell Imre, Imolai Dávod és Karácsony Gábor) vett részt. A gyerekek a túra állomásain megismerkedtek a távcsővel és az égbolt rejtelmeivel, az éjszakai állatokkal, Földünk történetével, a Naprendszer bolygóival, a környezet- és természetvédelem aktuális problémáival, és még a színképelemzést is kipróbálhatták – mindezt játékos formában, érdekes feladatok megoldásán keresztül. Az izgalmas próbatételek után a csapatnak igencsak jólesett a zsíros kenyér és a forró tea. Biztosan ott lesznek a jövő évi, jubileumi túrán is.

Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.