Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Geotúra hatodikosoknak

terepgyakorlat 00019Remek programon vettek részt hatodikosaink október közepén: terepgyakorlaton jártak az Oroszlányi Bányászati Múzeumban és Gánton. A természetismeret tananyaghoz kapcsolódóan és azon túl is rengeteg érdekességet hallottunk a múzeumbeli idegenvezetőktől, továbbá a szervező és kísérő tanárnőktől, Szaniszló Ágnestől és Tujnerné Csók Zsuzsannától. S ami még jobban tetszett: ki is próbálhattuk a bányászok életéhez tartozó számtalan tárgyat, a régi lámpákat és telefonokat éppúgy, mint a kisvonatot. A kirándulás zárásaként egy érdekes feladatlap izgalmas kérdéseire válaszoltunk, majd Gánton gyűjtöttünk fosszíliákat.

Képek               Beszámoló 

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.