A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

2016 - 2017 tanév

Geotúra hatodikosoknak

terepgyakorlat 00019Remek programon vettek részt hatodikosaink október közepén: terepgyakorlaton jártak az Oroszlányi Bányászati Múzeumban és Gánton. A természetismeret tananyaghoz kapcsolódóan és azon túl is rengeteg érdekességet hallottunk a múzeumbeli idegenvezetőktől, továbbá a szervező és kísérő tanárnőktől, Szaniszló Ágnestől és Tujnerné Csók Zsuzsannától. S ami még jobban tetszett: ki is próbálhattuk a bányászok életéhez tartozó számtalan tárgyat, a régi lámpákat és telefonokat éppúgy, mint a kisvonatot. A kirándulás zárásaként egy érdekes feladatlap izgalmas kérdéseire válaszoltunk, majd Gánton gyűjtöttünk fosszíliákat.

Képek               Beszámoló