Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

2016 - 2017 tanév

Geotúra hatodikosoknak

terepgyakorlat 00019Remek programon vettek részt hatodikosaink október közepén: terepgyakorlaton jártak az Oroszlányi Bányászati Múzeumban és Gánton. A természetismeret tananyaghoz kapcsolódóan és azon túl is rengeteg érdekességet hallottunk a múzeumbeli idegenvezetőktől, továbbá a szervező és kísérő tanárnőktől, Szaniszló Ágnestől és Tujnerné Csók Zsuzsannától. S ami még jobban tetszett: ki is próbálhattuk a bányászok életéhez tartozó számtalan tárgyat, a régi lámpákat és telefonokat éppúgy, mint a kisvonatot. A kirándulás zárásaként egy érdekes feladatlap izgalmas kérdéseire válaszoltunk, majd Gánton gyűjtöttünk fosszíliákat.

Képek               Beszámoló