Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Geotúra hatodikosoknak

terepgyakorlat 00019Remek programon vettek részt hatodikosaink október közepén: terepgyakorlaton jártak az Oroszlányi Bányászati Múzeumban és Gánton. A természetismeret tananyaghoz kapcsolódóan és azon túl is rengeteg érdekességet hallottunk a múzeumbeli idegenvezetőktől, továbbá a szervező és kísérő tanárnőktől, Szaniszló Ágnestől és Tujnerné Csók Zsuzsannától. S ami még jobban tetszett: ki is próbálhattuk a bányászok életéhez tartozó számtalan tárgyat, a régi lámpákat és telefonokat éppúgy, mint a kisvonatot. A kirándulás zárásaként egy érdekes feladatlap izgalmas kérdéseire válaszoltunk, majd Gánton gyűjtöttünk fosszíliákat.

Képek               Beszámoló 

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.