Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

2016 - 2017 tanév

Gólyanap a gimnáziumban

golyanap 00005Október 14-én, pénteken a 12. osztályosok szervezésében került megrendezésre a középiskolások gólyanapja, legfiatalabb diákjaink avatása.

A kilencedikesek zenés-táncos bemutatkozását követően került sor azokra a játékos feladatokra és az „ünnepélyes eskü” letételére, amellyel legfiatalabb diákjaink a középiskola teljes jogú tagjaivá válhattak. A délelőtti tornatermi programok után vette kezdetét a hagyományos közös ebéd az iskola udvarán. Diákok és tanáraik közösen fogyasztották el a végzősök Helesfai Marcell tanár úr irányításával bográcsban készített finom ebédjét.
A gimnázium legfiatalabb diákjainak sikeres és élményekben gazdag középiskolás éveket kívánunk!