Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Gólyanap a gimnáziumban

golyanap 00005Október 14-én, pénteken a 12. osztályosok szervezésében került megrendezésre a középiskolások gólyanapja, legfiatalabb diákjaink avatása.

A kilencedikesek zenés-táncos bemutatkozását követően került sor azokra a játékos feladatokra és az „ünnepélyes eskü” letételére, amellyel legfiatalabb diákjaink a középiskola teljes jogú tagjaivá válhattak. A délelőtti tornatermi programok után vette kezdetét a hagyományos közös ebéd az iskola udvarán. Diákok és tanáraik közösen fogyasztották el a végzősök Helesfai Marcell tanár úr irányításával bográcsban készített finom ebédjét.
A gimnázium legfiatalabb diákjainak sikeres és élményekben gazdag középiskolás éveket kívánunk!

Képek

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.