A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Gólyanap a gimnáziumban

golyanap 00005Október 14-én, pénteken a 12. osztályosok szervezésében került megrendezésre a középiskolások gólyanapja, legfiatalabb diákjaink avatása.

A kilencedikesek zenés-táncos bemutatkozását követően került sor azokra a játékos feladatokra és az „ünnepélyes eskü” letételére, amellyel legfiatalabb diákjaink a középiskola teljes jogú tagjaivá válhattak. A délelőtti tornatermi programok után vette kezdetét a hagyományos közös ebéd az iskola udvarán. Diákok és tanáraik közösen fogyasztották el a végzősök Helesfai Marcell tanár úr irányításával bográcsban készített finom ebédjét.
A gimnázium legfiatalabb diákjainak sikeres és élményekben gazdag középiskolás éveket kívánunk!