Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A gimnázium diákjai megtekintették az OperaKaland előadását

bohemelet 00001A középiskola mind a négy osztálya megtekintette az OperaKaland október 20-i előadását. Gimnáziumunk tanulói és kísérő tanárai Puccini Bohémélet című operáját láthatták a budapesti Erkel Színházban.

Az OperaKaland program lényegét a Magyar Állami Operaház honlapja a következőképpen foglalja össze:
A program az utóbbi évek legnagyobb szabású közművelődési-köznevelési kezdeményezése, amely a Magyar Állami Operaház szervezésében valósul meg. Az Operaház minden tanévben egy-egy előadás-szériát kínál a meghívott köznevelési intézményeknek, egyet az őszi, egyet a tavaszi időszakban. A meghívottak köre kiterjed Magyarország összes középiskolájára: gimnáziumokra, szakközépiskolákra és szakképző iskolákra egyaránt. Az OperaKaland évadonként akár 70-75 ezer diákot tud fogadni kísérőikkel.
Az idei tanévben iskolánk is bekerült az OperaKalandra meghívott középiskolák közé, így lehetőségünk adódott arra, hogy Budapestre utazzunk és megtekintsük Puccini híres operáját. A címszerepekben az Operaház tehetséges, fiatal énekeseit hallhattuk. Diákjaink nagy érdeklődéssel és élvezettel hallgatták és nézték a kortárs módon újraértelmezett zeneművet.

                                     Képek

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.