A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

2016 - 2017 tanév

Ifjú íróink sikere

blanka fruzsi 00001Mindig öröm hírt adni tanulóink alkotó munkájáról, sikereiről. Most a Szent István Szakképző Iskola hirdetett vers- és prózaíró pályázatot 7. és 8. évfolyamosok számára. Mint az eredményhirdetésen kiderült, a megmérettetésen mindössze három diák vett részt, közülük ketten a mi iskolánkból: Frindt Fruzsina a 8.a és Széplaki Blanka Dorottya a 8.é osztályból. A pályázókat - érthetően - a zsűri nem rangsorolta, de munkájukért értékes jutalmakat kaptak. Gratulálunk két végzős tanulónknak, és további sikereket kívánunk nekik.

A leleplezés        Örök barátok       Különös karácsony