Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

Ifjú íróink sikere

blanka fruzsi 00001Mindig öröm hírt adni tanulóink alkotó munkájáról, sikereiről. Most a Szent István Szakképző Iskola hirdetett vers- és prózaíró pályázatot 7. és 8. évfolyamosok számára. Mint az eredményhirdetésen kiderült, a megmérettetésen mindössze három diák vett részt, közülük ketten a mi iskolánkból: Frindt Fruzsina a 8.a és Széplaki Blanka Dorottya a 8.é osztályból. A pályázókat - érthetően - a zsűri nem rangsorolta, de munkájukért értékes jutalmakat kaptak. Gratulálunk két végzős tanulónknak, és további sikereket kívánunk nekik.

  A leleplezés        Örök barátok       Különös karácsony

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.