Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

2016 - 2017 tanév

A zene világnapja

Székesfehérvár kórusai között iskolánk minden kara megjelent az Alba Regia Sportcsarnokban október 1-én, a zene ünneplésére. A változatos tematikájú, érdekes hangversenyen lelkesen énekeltek és néptáncoltak diákjaink. Külön gratulálunk karnagyainknak - Polgár Zoltánnénak és Kneifel Imrének -, akik az Éneklő Ifjúság Okleveleit nyerték el a Legkisebbek Kórusa, illetve a Bárdos Lajos Gyermekkar kiemelkedő színvonalú vezetéséért.

Képek    http://www.szekesfehervar.hu/index.php?pg=news_180393#_

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.